nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
               tablica
               kola
               suci
   MŽNL "Slavonije i Baranje "
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Predpočetnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 20. kolo

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16,

ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 20.

dana: 01/02.04.2017.


1.Belišće:  NK "BELIŠĆE"  -  NK "KOPRIVNICA" 

                                   Sudac:               Jozić  

subota              I pom sudac:  Buček

 16,30              II pom sudac:Hrmić           Delegat:PERVAN

                               4. sudac:   Bednjanec

2.         Ivankovo: NK "BEDEM"  -  NK "BJELOVAR"

                        Sudac: Lovrić Z

nedjelja                       I pom sudac:  Grofelnik

15,00               II pom sudac:  Knez                Delegat:ŠUNDALIĆ

                                4. sudac:  Matasović

3.         Varaždin: NK "VARAŽDIN"  -  NK "MEĐIMURJE"

                                   Sudac:  Župan

subota              I pom sudac:  Babić I

16,30               II pom sudac:  Tomić              Delegat:  PETROVIĆ 

                               4. sudac:   Sabljić

4.         Pleternica:  NK "SLAVIJA"  -  NK "ORIOLIK"

                                   Sudac:  Burilo

subota              I pom sudac:  Totić

16,30               II pom sudac:  Vučko             Delegat:FOCHTMAN

                               4. sudac:   Zrno

5.         Bijelo Brdo:  NK "BSK"  -  NK "MARSONIA" 

                                   Sudac:  Sabljić

nedjelja                       I pom sudac:  Punčec

16,30               II pom sudac:  Vrabelj                        Delegat:FREMEC

                               4. sudac:   Plantosar

6.         Višnjevac:  NK "VIŠNJEVAC"  -  NK "SLAVONIJA"

                                   Sudac:  Vidić Domagoj

nedjelja                       I pom sudac:   Dendis

16,30               II pom sudac:  Galinec                        Delegat:  HUIS

                               4. sudac:   Škobić

7.         Ždralovi:  NK "MLADOST"   -  NK "OSIJEK II"

         Sudac:  Horvat Marin

petak 31.03.    I pom sudac:  Bacinger

16,30               II pom sudac:  Iveljić              Delegat:VUJEC

                               4. sudac:   Kolarić

8.         Đakovo:  NK "ĐAKOVO-CROATIA"  -  HNK "VUKOVAR 1991

  Sudac:           Petrović          

subota              I pom sudac:  Lončar

16,30               II pom sudac:  Plevnik                        Delegat:  POLIĆ

                               4. sudac:   Bundović

             Povjerenik za suđenje: Nikola Marinčić                                            Povjerenik za natjecanje: Željko  Bel  prof

 

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008