nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
   MŽNL "Slavonije i Baranje "
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Predpočetnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Pioniri A skupina NS Našice

Nakon 21. kola
ut
dob
n
izg
+
-
bod
1.
FEŠK
19
18
1
0
128
14
55
2.
Đurđenovac
19
14
1
4
119
31
43
3.
Motičina
19
13
3
3
86
31
42
4.
Željezničar
20
11
2
7
80
35
35
5.
Mladost (ST)
20
11
1
8
80
34
34
6.
Vihor
19
9
2
8
102
55
29
7.
Croatia
18
9
1
8
88
79
28
8.
Iskrica
19
7
2
10
75
77
23
9.
Martin
19
7
2
10
46
49
23
10.
Lila
20
7
1
12
58
110
22
11.
Sloga
18
2
4
12
37
95
10
12.
Zoljan
19
2
1
16
14
156
7
13.
Zagorac
14
2
0
12
22
112
6
14.
Lađanska (-2)
20
0
0
20
24
272
-2
*
NAŠK
19
18
1
0
201
10
55


Rezultati po kolima:


1. kolo
NAŠK - Vihor
4-1
Zoljan - Martin
0-3
Mladost (ST) - Đurđenovac
4-1
Lađanska - FEŠK
1-17
Zagorac - Sloga
5-1
Victoria - Motičina
0-0
Lila - Iskrica
2-1

3. kolo
Zoljan - Croatia
3-10
Mladost (ST) - Vihor
4-6
Lađanska - Martin
1-3
Zagorac - Đurđenovac
0-13
Victoria - FEŠK
1-6
Lila - Sloga
4-0
Iskrica - Motičina
2-2

5. kolo
Mladost (ST) - NAŠK
0-1
Lađanska - Croatia
0-6
Zagorac - Vihor
0-12
Victoria - Martin
4-0
Lila - Đurđenovac
2-5
Iskrica - FEŠK
1-7
Motičina - Sloga
6-0

7. kolo
Lađanska - Zoljan
1-4
Zagorac - NAŠK
0-15
Victoria - Croatia
11-0
Lila - Vihor
6-4
Iskrica - Martin
2-1
Motičina - Đurđenovac
2-1
Sloga - FEŠK
1-5

9. kolo
Zagorac - Mladost (ST)
0-7
Victor - Zoljan
11-0
Lila - NAŠK
1-8
Iskrica - Croatia
1-3
Motičina - Vihor
3-3
Sloga - Martin
3-0
FEŠK - Đurđenovac
1-0

11. kolo
Victoria - Lađanska
3-0
Lila - Mladost (ST)
0-2
Iskrica - Zoljan
8-0
Motičina - NAŠK
1-4
Sloga - Croatia
3-4
FEŠK - Vihor
7-1
Đurđenovac - Martin
6-0

13. kolo
Lila - Zagorac
4-1
Iskrica - Lađanska
18-1
Motičina - Mladost (ST)
3-2
Sloga - Zoljan
1-1
FEŠK - NAŠK
1-1
Đurđenovac - Croatia
13-0
Martin - Vihor
2-0

15. kolo
Iskrica - Victoria
2-0
Motičina - Zagorac
8-0
Sloga - Lađanska
7-2
FEŠK - Mladost (ST)
3-1
Đurđenovac - Zoljan
-
Martin - NAŠK
0-6
Vihor - Croatia
6-3

17. kolo
Lila - Motičina
1-18
Željezničar - Sloga
4-0
Zagorac - FEŠK
-
Lađanska - Đurđenovac
3-13
Mladost (ST) - Martin
2-2
Zoljan - Vihor
0-8
NAŠK - Croatia
8-2

19. kolo
Iskrica - Sloga
13-0
Lila - FEŠK
0-8
Željezničar - Đurđenovac
0-2
Zagorac - Martin
-
Lađanska - Vihor
1-16
Mladost (ST) - Croatia
0-4
Zoljan - NAŠK
0-8

21. kolo
Motičina - FEŠK
0-5
Iskrica - Đurđenovac
0-2
Lila - Martin
4-3
Željezničar - Vihor
4-2
Zagorac - Croatia
-
Lađanska - NAŠK
0-40
Mladost (ST) - Zoljan
7-0

23. kolo
-
-
-
-
-
-
-

25. kolo
-
-
-
-
-
-
-



2. kolo
Motičina - Lila
5-2
Sloga - Victoria
2-5
FEŠK - Zagorac
16-0
Đurđenovac - Lađanska
21-1
Martin - Mladost (ST)
0-6
Vihor - Zoljan
11-0
Croatia - NAŠK
1-8

4. kolo
Sloga - Iskrica
7-7
FEŠK - Lila
5-3
Đurđenovac - Victoria
2-2
Martin - Zagorac
6-2
Vihor - Lađanska
11-0
Croatia - Mladost (ST)
1-9
NAŠK - Zoljan
20-0

6. kolo
FEŠK - Motičina
3-2
Đurđenovac - Iskrica
10-1
Martin - Lila
3-0
Vihor - Victoria
5-3
Croatia - Zagorac
12-1
NAŠK - Lađanska
26-0
Zoljan - Mladost (ST)
0-7

8. kolo
Đurđenovac - Sloga
6-5
Martin - Motičina
0-2
Vihor - Iskrica
10-1
Croatia - Lila
5-2
NAŠK - Victoria
4-0
Zoljan - Zagorac
4-0
Mladost (ST) - Lađanska
14-0

10. kolo
Martin - FEŠK
0-2
Vihor - Sloga
2-2
Croatia - Motičina
1-4
NAŠK - Iskrica
10-0
Zoljan - Lila
2-10
Mladost (ST) - Victoria
3-4
Lađanska - Zagorac
2-8

12. kolo
Vihor - Đurđenovac
2-3
Croatia - FEŠK
2-3
NAŠK - Sloga
19-0
Zoljan - Motičina
0-8
Mladost (ST) - Iskrica
2-0
Lađanska - Lila
1-13
Zagorac - Victoria
1-7

14. kolo
Croatia - Martin
2-2
NAŠK - Đurđenovac
7-0
Zoljan - FEŠK
0-14
Mladost (ST) - Sloga
4-0
Lađanska - Motičina
2-9
Zagorac - Iskrica
4-5
Victoria - Lila
15-0

16. kolo
Vihor - NAŠK
3-4
Martin - Zoljan
10-0
Đurđenovac - Mladost (ST)
1-0
FEŠK - Lađanska
11-1
Sloga - Zagorac
-
Motičina - Victoria
3-1
Iskrica - Lila
11-1

18. kolo
Croatia - Zoljan
9-0
Vihor - Mladost (ST)
0-6
Martin - Lađanska
9-2
Đurđenovac - Zagorac
-
FEŠK - Željezničar
2-0
Sloga - Lila
3-3
Motičina - Iskrica
5-2

20. kolo
NAŠK - Mladost (ST)
8-0
Croatia - Lađanska
23-5
Vihor - Zagorac
-
Martin - Željezničar
1-5
Đurđenovac - Lila
10-0
FEŠK - Iskrica
10-0
Sloga - Motičina
2-5

22. kolo
-
-
-
-
-
-
-

24. kolo
-
-
-
-
-
-
-

26. kolo
-
-
-
-
-
-
-

 


Tablica sezone 2009./2010.

Nakon 21. kola
ut
dob
n
izg
+
-
bod
1.
Đurđenovac
20
18
1
1
119
21
55
2.
Victoria
20
17
1
2
149
30
52
3.
Vihor
20
15
3
2
149
35
48
4.
Omladinac (VU)
20
14
3
3
80
31
45
5.
Motičina
20
13
3
4
117
40
42
6.
Croatia
20
12
1
7
85
58
37
7.
Mladost (BN)
20
11
2
7
67
50
35
8.
Mladost (ST)
20
10
1
9
89
65
31
9.
Lila
20
9
1
10
67
95
28
10.
Sloga
20
8
2
10
55
51
26
11.
Zoljan
20
7
0
13
70
81
21
12.
Slavonac
20
4
1
15
29
77
13
13.
Zagorac
20
4
1
15
33
107
13
14.
Brezik (-3)
20
4
0
16
50
76
9
15.
Lađanska
20
2
1
17
22
200
7
16.
Martin
20
1
1
18
14
178
4

Tablica sezone 2008./2009.

Nakon 26. kola
ut
dob
n
izg
+
-
bod
1.
Victoria
26
25
0
1
209
13
75
2.
Omladinac (VU)
25
21
1
3
123
17
64
3.
Đurđenovac (-3)
26
18
3
5
131
43
54
4.
Vihor
25
15
3
7
113
48
48
5.
Motičina
26
15
1
10
92
64
46
6.
Croatia
26
13
4
9
77
56
43
7.
Sloga
26
12
4
10
70
61
40
8.
Seona
26
12
1
13
87
78
37
9.
Lađanska (-6)
26
12
2
12
75
89
32
10.
Zoljan
26
8
2
16
69
174
26
11.
Brezik
26
7
2
17
61
134
23
12.
Lila
26
3
5
18
44
124
14
13.
Slavonac
26
3
1
22
28
130
10
14.
Mladost (ST)
26
2
1
23
36
184
7


 






 

© nogos.info, 2008