nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
               tablica
               kola
               suci
   MŽNL "Slavonije i Baranje "
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Predpočetnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 1. kolo

ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 1.

dana: 27./28.08.2016.


1.        Varaždin:  NK "VARAŽDIN"  -  NK "BELIŠĆE"

                                   Sudac:              Sabljić 

subota             I pom sudac:     Pervan

 17,30              II pom sudac:  Tomić            Delegat:           STRUSA

                               4. sudac:    Bundović

2.         Ivankovo: NK "BEDEM"  -  NK "SLAVIJA"

                                   Sudac:  Kurtović

nedjelja           I pom sudac:  Grofelnik

17,30               II pom sudac:  Škrobar                       Delegat:               BOŠNJAK

                                4. sudac:  Plantosar

3.         Koprivnica: NK "KOPRIVNICA"  -  NK "BSK"

                                   Sudac:  Veljačić

nedjelja           I pom sudac:  Horvat Matija

17,30               II pom sudac:  Đođ                 Delegat:           POLIĆ

                               4. sudac:   Đurđek

4.         Bjelovar: NK "BJELOVAR"   -  NK "VIŠNJEVAC"

                                   Sudac:  Kolarić

subota              I pom sudac:  Plantak

17,30               II pom sudac:  Punčec            Delegat:           STIPANIĆ

                               4. sudac:   Brunec

5.         Čakovec: NK "MEĐIMURJE"  -  NK "MLADOST"

                                   Sudac:  Vargović

subota             I pom sudac:  Gašparić

17,30               II pom sudac:  Lončar             Delegat:           SLIVAR

                               4. sudac:   Matić

6.         Oriovac: NK "ORIOLIK"  -  NK "ĐAKOVO-CROATIA"

                                   Sudac:  Vugrinec

subota             I pom sudac:  Šprem

17,30               II pom sudac:  Hrmić              Delegat:           SUŠAC

                               4. sudac:   Hirš

7.         S. Brod: NK "MARSONIA"  -  HNK "VUKOVAR 1991"

           Sudac:    Škobić

subota             I pom sudac:  Totić

17,30               II pom sudac:  Jurić                Delegat:           FOCHTMAN

                               4. sudac:   Lovrić

8.         Požega: NK "SLAVONIJA"  - NK "OSIJEK  II"                               

           Sudac:  Maksimčik     

subota             I pom sudac:  Vučko

17,30               II pom sudac:  Nikolić                        Delegat:            SUDARIĆ

                               4. sudac:   Karalić

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008