nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
               tablica
               kola
               suci
   MŽNL "Slavonije i Baranje "
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Predpočetnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 2. kolo

1,

ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 2.

dana: 03./04.09.2016.


1.         Belišće: NK "BELIŠĆE"  -  NK "OSIJEK  II"

                                   Sudac:    Vuković

subota             I pom sudac:  Totić

 17,30              II pom sudac:  Jurić                                      Delegat:            STRUSA

                               4. sudac:   Matasović

2.         Vukovar:  HNK "VUKOVAR 1991"  -  NK "SLAVONIJA"

                                   Sudac:  Knez

subota             I pom sudac:  Škrobar

17,30               II pom sudac:  Rikert                                      Delegat:               GALOVIĆ

                                4. sudac:  Kurtović

3.         Đakvo: HNK "ĐAKOVO-CROATIA"  -  NK "MARSONIA"

                                   Sudac:  Lučić

subota              I pom sudac:  Vučko

17,30               II pom sudac:  Nikolić                                               Delegat:           HAVAIĆ

                               4. sudac:   Haban

4.          Ždralovi: NK "MLADOST"  -  NK "ORIOLIK"

                                   Sudac:  Babić

subota              I pom sudac:  Bacinger

17,30               II pom sudac:  Šprem                                     Delegat:            BOGDANOVIĆ

                               4. sudac:   Đurđek

5.         Višnjevac: NK "VIŠNJEVAC"  -  NK "MEĐIMURJE"

                                   Sudac:  Jozić

nedjelja                       I pom sudac:  Hrmić

17,30               II pom sudac:  Laco                                       Delegat:               BARBARIĆ

                               4. sudac:   Maksimčuk

6.         Bijelo Brdo: NK "BSK"  -  NK "BJELOVAR"

                                   Sudac:  Martinčić

nedjelja                       I pom sudac:  Rođak-Karšić

17,30               II pom sudac:  Vidović                                   Delegat:            ĆATO

                               4. sudac:   Plantosar

7.         Pleternica: NK "SLAVIJA"  -    NK "KOPRIVNICA"            

           Sudac:    Menđušić

subota             I pom sudac:  Šarić

17,30               II pom sudac:  Buček                                     Delegat:              PERVAN

                               4. sudac:   Karalić

8.         Varaždin: NK "VARAŽDIN"  -  NK "BEDEM"                                

           Sudac:  Matić M          

subota             I pom sudac:  Plantak

17,30               II pom sudac:  Gašparić                                 Delegat:            HUIS

                               4. sudac:   Vargović

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008