nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
   Četvrta hnl Istok
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 3. kolo



ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 3.

dana: 07.09.2016.


1.        Ivankovo: NK "BEDEM"    NK "BELIŠĆE"

                                   Sudac:    Karalić

srijeda             I pom sudac:  Hrmić

 17,00              II pom sudac:  Buček                                    Delegat:            BARIŠIĆ

                               4. sudac:   Menđušić

2.         Koprivnica: NK "KOPRIVNICA"  -  NK "VARAŽDIN"

                                   Sudac:  Đurđek

srijeda             I pom sudac:  Bacinger

17,00               II pom sudac:  Gašparić                                 Delegat:               BURILO

                                4. sudac:  Vargović

3.         Bjelovar: NK "BJELOVAR"   -  NK "SLAVIJA"

                                   Sudac:  Plantosar

srijeda              I pom sudac:  Grofelnik

17,00               II pom sudac:  Rikert                                      Delegat:            KUČINA

                               4. sudac:   Matić

4.         Čakovec: NK "MEĐIMURJE"  -  NK "BSK"

                                   Sudac:  Hirš

srijeda              I pom sudac:  Plantak

17,00               II pom sudac:  Šprem                                     Delegat:             GADŽO

                               4. sudac:   Babić

5.          Oriovac: NK "ORIOLIK"  -  NK "VIŠNJEVAC"

                                   Sudac:  Haban

srijeda             I pom sudac:  Nikolić

17,00               II pom sudac:  Vučko                                     Delegat:               MATANIĆ

                               4. sudac:   Maksimčuk

6.         S. Brod: NK "MARSONIA"  -  NK "MLADOST"

                                   Sudac:  Zeko-Pivač

srijeda             I pom sudac:  Škrobar

17,00               II pom sudac:  Dendis                                    Delegat:            GRIZELJ

                               4. sudac:   Kurbaša

7.         Požega: NK "SLAVONIJA"  -  HNK "ĐAKOVO-CROATIA"

           Sudac:    Bundović

srijeda             I pom sudac:  Rođak-Karšić

17,00               II pom sudac:  Đođ                                        Delegat:              VUJEC

                               4. sudac:   Sabljić

8.         Osijek: NK "OSIJEK  II"  -  HNK "VUKOVAR 1991"                                 

           Sudac:  Lovrić 

srijeda             I pom sudac:  Babić I

17,00               II pom sudac:  Lončar                                    Delegat:            RAJKOVIĆ

                               4. sudac:   Matasović

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008