nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
   Četvrta hnl Istok
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 5. kolo



ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 5.

dana: 17./18.09.2016.


1.        Koprivnica: NK "KOPRIVNICA"    NK "BELIŠĆE"

                                   Sudac:    Bundović

subota             I pom sudac:  Pervan

 16,30              II pom sudac:  Đođ                Delegat:           ŠUNDALIĆ

                               4. sudac:   Sabljić

2.         Bjelovar: NK "BJELOVAR"   -  NK "BEDEM"

                                   Sudac:  Babić

subota             I pom sudac:  Šprem

16,30               II pom sudac:  Punčec            Delegat:           KRLEŽA

                                4. sudac:  Hirš

3.         Čakovec: NK "MEĐIMURJE"  -  NK "VARAŽDIN"

                                   Sudac:  Kurtović

subota              I pom sudac:  Dendis

16,30               II pom sudac:  Škrobar                       Delegat:            PREMUŽAJ

                               4. sudac:   Škobić

4.         Oriovac: NK "ORIOLIK"  -  NK "SLAVIJA"

                                   Sudac:  Zeko-Pivač

subota              I pom sudac:  Grofelnik

16,30               II pom sudac:  Jurić                Delegat:           KUČINA

                               4. sudac:   Knez

5.          S. Brod: NK "MARSONIA"  -  NK "BSK"

                                   Sudac:  Horvat Marin

petak               I pom sudac:  Horvat

16,30               II pom sudac:  Bacinger          Delegat:           FILIPOVIĆ

                               4. sudac:   Kolarić

6.         Požega: NK "SLAVONIJA"  -  HNK "VIŠNJEVAC"

                                   Sudac:  Vargović

subota             I pom sudac:  Vidović-Volenik

16,30               II pom sudac:  Lončar                       Delegat:            HORVAT

                               4. sudac:   Matić

7.         Osijek: NK "OSIJEK II"  -  NK "MLADOST"

           Sudac:    Menđušić

subota             I pom sudac:  Nikolić

16,30               II pom sudac:  Vučko             Delegat:           BARBARIĆ

                               4. sudac:   Haban

8.         Vukovar:  HNK "VUKOVAR 1991"  -  HNK "ĐAKOVO-CROATIA"

           Sudac:  Jozić   

subota             I pom sudac:  Hrmić

16,30               II pom sudac:  Buček              Delegat:           CULEK

                               4. sudac:   Karalić

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008