nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
   Četvrta hnl Istok
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 6. kolo


ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 6.

dana: 24./25.09.2016.


1.         Belišće: NK "BELIŠĆE"  -  HNK "ĐAKOVO-CROATIA"

                                   Sudac:    Barišić

subota             I pom sudac:  Novosel

 16,00              II pom sudac:  Rikert             Delegat:           FREMEC

                               4. sudac:   Knez

2.         Ždralovi: NK "MLADOST"  -  HNK "VUKOVAR 1991"

                                   Sudac:  Plantosar

subota             I pom sudac:  Gašparić

16,00               II pom sudac:  Lončar             Delegat:           PEČEK  

                                4. sudac:  Kurbaša

3.         Višnjevac: NK "VIŠNJEVAC"  -  NK "OSIJEK II"

                                   Sudac:  Galinec

nedjelja           ???      I pom sudac:  Grofelnik

16,00               II pom sudac:  Dendis             Delegat:           MIHALJ

                               4. sudac:   Škobić

4.          Bijelo Brdo: NK "BSK"  -  NK "SLAVONIJA"

                                   Sudac:  Martinčić

nedjelja                       I pom sudac:  Vidović-Volenik

16,00               II pom sudac:  Punčec            Delegat:           SUŠAC

                               4. sudac:   Veljačić

5.          Pleternica: NK "SLAVIJA"  -    NK "MARSONIA"

                                   Sudac:  Lovrić Zdenko

subota             I pom sudac:  Totić

16,00               II pom sudac:  Škrobar                       Delegat:           SLIVAR  

                               4. sudac:   Matasović

6.         Varaždin: NK "VARAŽDIN"  -  NK "ORIOLIK"

                                   Sudac:  Kolarić

subota             I pom sudac:  Plantak

16,00               II pom sudac:  Iveljić              Delegat:           BOŠNJAK

                               4. sudac:   Đurđek

7.         Ivankovo: NK "BEDEM"   -   NK "MEĐIMURJE"

           Sudac:   Dobraš

nedjelja                       I pom sudac:  Hrmić

16,00               II pom sudac:  Buček              Delegat:           POLIĆ

                               4. sudac:   Karalić

8.         Koprivnica:   NK "KOPRIVNICA"  -  NK "BJELOVAR"              

           Sudac:  Hirš    

subota             I pom sudac:  Bacinger

16,00               II pom sudac:  Šprem              Delegat:           HORVAT MIJO

                               4. sudac:   Vugrinec

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008