nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
   Četvrta hnl Istok
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 8. kolo

ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 8.

dana: 8.10.2016.


1.         Belišće: NK "BELIŠĆE"  -  HNK "MLADOST"

                                   Sudac:    Haban

subota             I pom sudac:  Janić

 15,30              II pom sudac:  Lončar                                   Delegat:            GALOVIĆ

                               4. sudac:   Menđušić

2.         Višnjevac: NK "VIŠNJEVAC"  -  HNK "ĐAKOVO-CROATIA"

                                   Sudac:  Škobić

subota             I pom sudac:  Ratković

15,30               II pom sudac:  Škrobar                                               Delegat:           MENĐUŠIĆ

                                4. sudac:  Matasović

3.         Bijelo Brdo: NK "BSK"  -  NK "VUKOVAR 1991"

                                   Sudac:  Kurbaša

srijeda 05.10. I pom sudac:  Totić

15,30               II pom sudac:  Grofelnik                                Delegat:            CULEK

                               4. sudac:   Vuković

4.          Pleternica: NK "SLAVIJA"  -  NK "OSIJEK II"

                                   Sudac:  Dobraš

Srijeda 12.10  I pom sudac:  Đođ

15,30               II pom sudac:  Plevnik                                               Delegat:            MAJSTOROVIĆ

                               4. sudac:   Bundović

5.          Varaždin: NK "VARAŽDIN"  -  NK "SLAVONIJA"

                                   Sudac:  Knez

subota             I pom sudac:  Vidović-Volenik

15,30               II pom sudac:  Gašparić                                 Delegat:               GADŽO

                               4. sudac:   Sabljić

6.         Ivankovo: NK "BEDEM"  -  NK "MARSONIA"

                                   Sudac:  Pejin

subota             I pom sudac:  Rikert

15,30               II pom sudac:  Jurić                                        Delegat:            STRUSA

                               4. sudac:   Plantosar

7.         Koprivnica: NK "KOPRIVNICA"   -   NK "ORIOLIK"

           Sudac:   Galinec

nedjelja           09.10. I pom sudac:  Dendis

15,30               II pom sudac:  Hrmić                                     Delegat:              BURILO

                               4. sudac:   Đurđek

8.         Bjelovar:  NK "BJELOVAR"  -  NK "MEĐIMURJE"         

           Sudac:  Vargović

subota             I pom sudac:  Punčec

15,30               II pom sudac:  Vrabelj                                               Delegat:            BOGDANOVIĆ

                               4. sudac:   Matić

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008