nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
   Četvrta hnl Istok
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 9. kolo

ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 9.

dana: 15.10.2016.


1.      Čakovec: NK "MEĐIMURJE"     -   NK "BELIŠĆE"

                                   Sudac:    Bundović

subota             I pom sudac:  Đođ

 15,00              II pom sudac:  Plevnik                       Delegat:           VUJEC

                               4. sudac:   Sabljić

2.         Oriovac: NK "ORIOLIK"  -  NK "BJELOVAR"

                                   Sudac:  Đurđek

subota             I pom sudac:  Bacinger

15,00               II pom sudac:  Šprem              Delegat:           BARIŠIĆ

                                4. sudac:  Babić

3.         S. Brod: NK "MARSONIA"  -  NK "KOPRIVNICA"

                                   Sudac:  Lovrić

subota              I pom sudac:  Hrmić

15,00               II pom sudac:  Totić                Delegat:           MATANIĆ

                               4. sudac:   Matasović

4.         Požega: NK "SLAVONIJA"  -  NK "BEDEM"

                                   Sudac:  Plantosar

subota              I pom sudac:  Dendis

15,00               II pom sudac:  Škrobar                       Delegat:           HUIS

                               4. sudac:   Knez

5.          Osijek: NK "OSIJEK II"  -  NK "VARAŽDIN"

17.10.                         Sudac:  Menđušić

ponedjeljak     I pom sudac:   Vučko

15,00               II pom sudac:  Nikolić                        Delegat:               FOCHTMAN

                               4. sudac:   Haban

6.         Vukovar:  HNK "VUKOVAR 1991"  -  NK "SLAVIJA"

                                   Sudac:  Maksimčuk

subota             I pom sudac:  Buček

15,00               II pom sudac:  Grofelnik        Delegat:           VESELINOVIĆ

                               4. sudac:   Jozić

7.         Đakovo: HNK "ĐAKOVO-CROATIA"  -  NK "BSK"

           Sudac:    Kurbaša

subota             I pom sudac:  Jurić

15,00               II pom sudac:  Rikert              Delegat:           KOLIĆ

                               4. sudac:   Kurtović

8.         Ždralovi:  NK "MLADOST"  -  NK "VIŠNJEVAC"

           Sudac:  Kolarić           

subota             I pom sudac:  Iveljić

15,00               II pom sudac:  Plantak                        Delegat:            PETROVIĆ

                               4. sudac:   Hirš

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008