nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
   Četvrta hnl Istok
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 10. kolo


ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 10.

dana: 22./23.10.2016.


1.         Belišće: NK "BELIŠĆE"  -  ŠNK "VIŠNJEVAC"

                                   Sudac:    Zrno

subota             I pom sudac:  Dendis

 15,00              II pom sudac:  Škrobar                      Delegat:            KUČINA

                               4. sudac:   Škobić

2.         Bijelo Brdo: NK "BSK"  -  NK "MLADOST"

                                   Sudac:  Lučić

nedjelja                       I pom sudac:  Babić I

15,00               II pom sudac:  Janjić               Delegat:           BARBARIĆ

                                4. sudac:  Knez

3.         Pleternica: NK "SLAVIJA"  -  HNK "ĐAKOVO-CROATIA"

                                   Sudac:  Babić

subota              I pom sudac:  Šprem

15,00               II pom sudac:  Plantak                        Delegat:            RAJKOVIĆ

                               4. sudac:   Vugrinec

4.          Varaždin: NK "VARAŽDIN"  -  HNK "VUKOVAR 1991"

                                   Sudac:  Maksimčuk

subota              I pom sudac:  Hrmić

15,00               II pom sudac:  Buček              Delegat:           KOVAČ

                               4. sudac:   Jozić

5.          Ivankovo: NK "BEDEM"  -  NK "OSIJEK II"

                                   Sudac:  Karalić

subota             I pom sudac:  Nikolić

15,00               II pom sudac:  Vučko             Delegat:           IGNJATIĆ

                               4. sudac:   Menđušić

6.         Koprivnica: NK "KOPRIVNICA"   -   NK "SLAVONIJA"

                                   Sudac:  Sabljić

subota             I pom sudac:  Vidović-Volenik

15,00               II pom sudac:  Lončar             Delegat:           LILOVAC

                               4. sudac:   Vargović

7.         Bjelovar:  NK "BJELOVAR"  -  NK "MARSONIA"   

           Sudac:    Horvat Marin

                         I pom sudac:  Horvat Matija

15,00               II pom sudac:  Punčec            Delegat:           SABLJAK

                               4. sudac:   Martinčić

8.         Čakovec:  NK "MEĐIMURJE"  -  NK "ORIOLIK"             

           Sudac:  Bundović       

subota             I pom sudac:  Iveljić

15,00               II pom sudac:  Plevnik                        Delegat:            KRLEŽA

                               4. sudac:   Veljačić

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008