nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
   Četvrta hnl Istok
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 12. kolo



ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 12.

dana: 05./06.11.2016.


1.         Belišće: NK "BELIŠĆE"  -  NK "BSK"

                                   Sudac:    Škobić 

nedjelja                       I pom sudac:  Škrobar

 14,00              II pom sudac:  Jurić                Delegat:           BRNIĆ

                               4. sudac:   Kurtović

2.         Pleternica: NK "SLAVIJA"  -  HNK "VIŠNJEVAC"

                                   Sudac:  Maksimčuk

subota             I pom sudac:  Vučko

14,00               II pom sudac:  Nikolić                        Delegat:               BOŠNJAK

                                4. sudac:  Menđušić

3.         Varaždin: NK "VARAŽDIN"  -  NK "MLADOST"

                                   Sudac:  Vargović

subota              I pom sudac:  Vidović-Volenik

14,00               II pom sudac:  Gašparić          Delegat:           POLIĆ

                               4. sudac:   Đurđek

4.          Ivankovo: NK "BEDEM"  -  HNK "ĐAKOVO-CROATIA"

                                   Sudac:  Dobraš

nedjelja            I pom sudac:  Hrmić

14,00               II pom sudac:  Rikert              Delegat:           ĆATO

                               4. sudac:   Plantosar

5.         Koprivnica: NK "KOPRIVNICA"   -   HNK "VUKOVAR 1991"

                                   Sudac:  Kolarić

nedjelja                       I pom sudac:  Bacinger

14,00               II pom sudac:  Plevnik                        Delegat:           PEČEK

                               4. sudac:   Veljačić

6.         Bjelovar:  NK "BJELOVAR"  -  NK "OSIJEK II"

07.11.                         Sudac:  Brunec

ponedjeljak     I pom sudac:  Iveljić

14,00               II pom sudac:  Plantak                        Delegat:            POREDAŠ

                               4. sudac:   Bundović

7.         Čakovec:  NK "MEĐIMURJE"  -  NK "SLAVONIJA"                      

           Sudac:    Pavličević

subota              I pom sudac:  Šprem

14,00               II pom sudac:  Vrabelj                        Delegat:           GADŽO

                               4. sudac:   Babić

8.         Oriovac: NK "ORIOLIK"  -  NK "MARSONIA"        

           Sudac:  Jozić   

subota             I pom sudac:  Buček

14,00               II pom sudac:  Totić                Delegat:           SLIVAR

                               4. sudac:   Karalić

Adresar klubova 3.HNL Istok



 






 

© nogos.info, 2008