nogos.info@gmail.com
                                                                                                                            
   Treća hnl Istok
   Četvrta hnl Istok
   Prva žnl
   Druga žnl
   Juniori
   Kadeti
   Pioniri stariji
   Pioniri mlađi
   Početnici
   Liga NS Osijek
   Liga veterana NS Osijek

   2.ŽNL središte Našice
   Liga NS Našice
   Liga juniori
   Liga pioniri A
   Liga pioniri B
   Druga žnl
   Baranjska liga - seniori
   Baranjska liga - kadeti
   Baranjska liga - pioniri
   Baranjska liga - ml. pioniri
   Baranjska liga - početnici
   Veterani
   Druga žnl
   Liga NS Đakovo
   Liga juniora
   Liga pionira
   Liga seniora
   Liga stariji pioniri
   Druga žnl
   Liga NS Valpovo
   Liga juniora
   Liga pionira



Delegiranje 16. kolo



ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA 
NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL "istok"

uzrast:    SENIORI

kolo: 16.

dana: 27. 02. 2016.

1.            S. Brod: NK "MARSONIA"  -  NK "SLAVIJA"

                                   Sudac:    Zeko-Pivač

subota             I pom sudac:  Babić I

 15,00              II pom sudac:  Totić                        Delegat:            FILIPOVIĆ

                               4. sudac:   Škobić

2.         Čakovec: NK "MEĐIMURJE" - NK "PODRAVINA"

                                   Sudac:  Punčec

subota             I pom sudac:  Iveljić

15,00               II pom sudac:  Plantak                    Delegat:               BUKAL

                                4. sudac:  Brunec

3.         Đakovo: HNK "ĐAKOVO-CROATIA"   -  NK "BSK"

                                   Sudac: Matić 

subota             I pom sudac:  Dendis

15,00               II pom sudac:  Jurić                        Delegat:            MIHALJ

                               4. sudac:   Plantosar

4.         Belišće: NK "BELIŠĆE" - HNK "MLADOST" Ždralovi

                                   Sudac:  Lončar

subota              I pom sudac:  Vidović-Volenik

15,00               II pom sudac:  Gašparić                Delegat:            SOČKOVIĆ

                               4. sudac:   Vargović

5.         Bjelovar: NK "BJELOVAR  -  NK "MLADOST" Antin

                                   Sudac:  Babić

subota             I pom sudac:  Horvat Matija

15,00               II pom sudac:  Šprem            Delegat:     MAJSTOROVIĆ

                               4. sudac:   Vugrinec

6.          Višnjevac: NK "VIŠNJEVAC"  -  NK "ORIOLIK"

                                   Sudac:  Šikić

nedjelja                       I pom sudac:  Vučko

15,00               II pom sudac:  Nikolić              Delegat: RAJKOVIĆ

                               4. sudac:   Lovrić

7.          Varaždin: NK "VARAŽDIN"  -  NK "KOPRIVNICA"

           Sudac:    Sabljić

subota             I pom sudac:  Pervan

15,00               II pom sudac:  Plevnik             Delegat:     PETROVIĆ

                               4. sudac:   Petrović

8.         Vukovar: HNK "VUKOVAR 1991"  -  NK "SLAVONIJA"

                                   Sudac:  Curić

subota             I pom sudac:  Buček

15,00               II pom sudac:  Škrobar            Delegat:     ŠUNDALIĆ

                               4. sudac: Kurbaša  

Povjerenik za suđenje: Nikola Marinčić                                                      Povjerenik za natjecanje: Željko  Bel  prof

 

 



 






 

© nogos.info, 2008